Рішення

Категорії

Товари Jablotron

Чеський бренд Jablotron представляє на ринку України інноваційне обладнання для створення якісної вентиляції. Обладнання відрізняється високою продуктивністю, низьким енергоспоживанням та запровадженням передових технологій, що у сумі дає безперечну перевагу перед конкурентами. Головне завдання, яке переслідує компанія, – організація комфортного мікроклімату, щоб умови максимально відповідали побажанням покупців.

Вентиляційні установки Jablotron

Модифікація припливно-витяжної установки розрахована на невелику площу, має номінальну продуктивність 250 м³/годину та відрізняється високим класом енергоспоживання «А+». Усередині встановлений ентальпійний протиточний теплообмінник із контролером рекуперації вологи. Навіть при високому перепаді зовнішньої температури від -19 °С до +45 °С, ККД системи досягає 92%. Таким чином, власники установки за рік заощаджуватимуть до 47 кВт енергії на 1 м².

Поліпшена модифікація централізованої вентиляційної установки Jablotron. Має високу продуктивність та може підтримувати обмін повітря на рівні 350 м² та вище. Низький показник енергоспоживання забезпечується завдяки встановленому інверторному двигуну з функцією перетворення змінного струму на постійний. Таким чином, рівень шуму знизили до 46 дБА, а мотор та електроніку захистили від різких стрибків напруги та перевантажень. Сума всіх параметрів дозволяє встановлювати обладнання в житлових приміщеннях, що в жодному разі не позначиться на комфорті оточуючих.