Про нас

Jablotron – компанія, що динамічно розвивається, починаючи з 1990 року. 

Ми маємо власні традиції, технології та виробництво, та швидко перетворюємо нові ідеї на робочі продукти. Саме тому наші системи контролю клімату полегшують життя мільйонів людей у ​​всьому світі.

Наша історія

Компанія почалась з чотирьох співробітників, які розробляли електроніку на горищі непомітного будинку в Яблонці-над-Нісою. З того часу ми перетворилися на виробника кліматичної техніки з мільярдним оборотом та клієнтами по всьому світу.

Ми належимо до групи JABLOTRON

Разом з двадцятьма іншими компаніями ми формуємо JABLOTRON GROUP. Ми працюємо незалежно, але тісно співпрацюємо один з одним.

Нас об’єднує бажання бути лідерами у своїх галузях і створювати прості та зрозумілі продукти з передовими технологіями.

Наші цінності 

Ми здійснюємо мрії. Мрії про комфорт, якому ми можемо посприяти. Мрії, які перетворюють гарні ідеї на привабливі продукти та послуги. Це прості, але непохитні принципи, викладені засновником Далібором Дедеком.

Про компанію

Jablotron LT спеціалізується на виробництві сучасного вентиляційного обладнання та припливно-витяжних установок. Ми виготовляємо продукцію, в якій поєднано високий рівень якості, новаторські ідеї, безпека та сучасний дизайн.

Наша мета – створювати надійний та вдосконалений продукт, який забезпечить приміщення чистим повітрям без додаткових зусиль людини. Ми прагнемо виробляти системи, які завжди будуть відповідати найвищим вимогам клієнта.

Наш ексклюзивний партнер

Товариство з обмеженою відповідальністю “ДБАЙ” – офіційний представник чеської компанії Jablotron в Україні. 

Мета нашої співпраці – забезпечення українців якісним кліматичним обладнанням. 

На сайті компанії Dbuy розміщений весь асортимент товарів Jablotron.